Aktuality

Hledáme pracovníka do NK Díra Moravská Třebová

Výběrové řízení

na pozici
sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách v NZDM Nízkoprahový klub Díra - provozovna Moravská Třebová (záskok za MD)

Požadujeme:

1
Vzdělání a odbornou způsobilost pro pracovníky v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. (minimálně SŠ + kurz pracovníka v sociálních službách).
2
Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
3
Psychickou odolnost, sebereflexi, aktivní přístup a znalost vlastních hranic.
4
Schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu.
5
Dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, email, internet, ...).
6
Schopnost práce s klienty ve věku od 8 do 26 let.
7
Časovou flexibilitu (práce v odpoledních hodinách, + jednorázové akce).
8
Dobrou orientaci v problematice NZDM.
9
Řidičské oprávnění sk. B.

Nabízíme:

1
Práci na hlavní pracovní poměr (40 hodin/týden).
2
Nástup 1. září 2017 (popř. dle domluvy).
3
Odměna dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., 7. - 8. platová třída (dle vzdělání a praxe).
4
Další vzdělávání v oboru (externí i interní workshopy a školení).
5
Individuální i týmové supervize a intervize.
6
Benefity pro zaměstnance (např. 5 týdnů dovolené, mobilní tarif T-Mobile).

Pracovní náplň:

1
Přímá sociální práce v klubu.
2
Příprava a vedení skupinových aktivit.
3
Administrace sociálních služeb, zpracovávání a vedení dokumentace klientů.
4
Účast na letních táborech a akcích organizace.

Jak se přihlásit do výběrového řízení?

Pro přihlášení do výběrového řízení je podmínkou zaslání strukturovaného životopisu, motivačního dopisu a prosté kopie dokumentu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Dokumenty zašlete nejpozději
do 28. července 2017
(do předmětu uveďte „Výběrové řízení“).

Uchazeči budou vyrozuměni prostřednictvím e-mailu o termínu konání výběrového řízení.

Vyhrazujeme si právo neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.
Místo konání výběrového řízení:
Bonanza je nestátní nezisková organizace poskytující sociální služby na území okresu Svitavy. Je primárně financována z dotací MPSV a Pardubického kraje, z grantů měst a obcí a ze sponzorských darů.

Nejnovější fotky z Flickru

Zkuste si, co víte o Bonanze a dejte nám zároveň zpětnou vazbu na naše činnosti.

csnlenfrdeplruuk