Aktuality

Aktivity na měsíc listopad

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi - Mentorská asistence - otevřela své brány pro děti a mentory již 2.10.2017 a od té doby se těší velké popularitě. V letošním roce nám své časové možnosti pro setkávání s dítětem poskytlo celkem 33 mentorů ze středních škol ve Svitavách (nejvíce pak ze SZŠ Svitavy). Mentoři se spolu s dětmi setkávají v místnosti bývalé internetové kavárny ve Fabrice, která se může pyšnit svým vybavením a velkým prostorem vhodným pro všechny činnosti, které mentor s dítětem vymyslí. V rámci této služby jsme naplánovali aktivity, které jsou vhodné pro cílovou skupinu (děti z 1. stupně ZŠ), a které korespondují s momentálními událostmi a s náplní jednotlivých schůzek.

Aktivity na měsíc listopad jsou následující:

30.10.2017 - 03.11.2017 - Halloweenské aktivity (halloweenské pracovní listy do ČJ a M, halloweenská osmisměrka, křížovka a doplňovačka v angličtině, halloweenská hra Bingo).

06.11.2017 - 10.11.2017 - Aktivity na město Svitavy v rámci založení tohoto města, jehož "Zakládací listina" se datuje na 06.11.1256 (pracovní listy na historii, památky, kulturu, sport a znak Svitav, procházka po městě Svitavy).

Na konci úspěšného splnění těchto aktivit se může dvojice těšit na sladkou odměnu a krásné diplomy. 

Doufám, že se vám tyto aktivity budou líbit, že se něčemu novému přiučíte, a že vám tyto aktivity pomohou v prohloubení vašeho mentorského vztahu.

Za službu Mentorská asistence vám přeji hodně úspěchů v plnění jednotlivých úkolů.

Užijte si tento měsíc naplno.

Veronika

Bonanza je nestátní nezisková organizace poskytující sociální služby na území okresu Svitavy. Je primárně financována z dotací MPSV a Pardubického kraje, z grantů měst a obcí a ze sponzorských darů.

Nejnovější fotky z Flickru

Zkuste si, co víte o Bonanze a dejte nám zároveň zpětnou vazbu na naše činnosti.
  

csnlenfrdeplruuk