Náš tým

Správní rada

Předseda správní rady
PhDr. Erich Stündl
Člen správní rady
Vladimír Buchta
Členka správní rady
Eva Mencová

Vedení organizace

Zakladatelka, jednatelka a ředitelka
Mgr. et Bc. Lenka Buchtoválenka@osbonanza.cz
+420 608 218 847
Koordinátorka služeb
Šárka Mičková, DiS.sarka@osbonanza.cz
+420 734 690 572

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

Terénní sociální pracovnice, vedoucí služby Drž se na uzdě
Silvie Bělehrádková, DiS.silva@osbonanza.cz
+420 733 598 581
Terénní sociální pracovnice
Žaneta Bušová, DiS.zaneta@osbonanza.cz
+420 730 169 890
Terénní sociální pracovnice
Kristýna Cupalová, DiS.kristyna@osbonanza.cz
+420 734 761 782
Pracovnice v sociálních službách, vedoucí Mentorské asistence
Mgr. Veronika Šabrňákováverca@osbonanza.cz
+420 734 287 799

Nízkoprahový klub Prevence s Bonanzou

Pracovnice v sociálních službách
Petra Markovápeta@osbonanza.cz
Sociální pracovnice
Bc. Andrea Diblíkováandrea@osbonanza.cz

Nízkoprahový klub Díra - provozovna Svitavy

Sociální pracovnice
Mgr. Aneta Václavkováaneta@osbonanza.cz
Pracovnice v sociálních službách
Věra Maloňovávera@osbonanza.cz
Pracovnice v soc. službách
Monika Vrabcová, DiS.monika@osbonanza.cz

Nízkoprahový klub Díra - provozovna Moravská Třebová

Sociální pracovník
Mgr. Jiří Vokáljirka.vokal@osbonanza.cz
Sociální pracovnice
Vendula Vinařovávendula@osbonanza.cz
mateřská dovolená
Bc. Hana Střížkováhanka@osbonanza.cz
mateřská dovolená
Bc. Anna Stejskalováanicka@osbonanza.cz

Další zaměstnanci

IT, metodická podpora
Mgr. et Bc. Jan Buchtahonza@osbonanza.cz
Supervizorka
PaedDr. et Mgr. Jaroslava Auerová
Technický pracovník
Jiří Buchtajirka@osbonanza.cz
Účetní
Jana Ehrenbergerová
Technický pracovník
Luboš Buchtalubos@osbonanza.cz
Pomocný pracovník
Zdeněk Pletichazdenek@osbonanza.cz
Bonanza je nestátní nezisková organizace poskytující sociální služby na území okresu Svitavy. Je primárně financována z dotací MPSV a Pardubického kraje, z grantů měst a obcí a ze sponzorských darů.

Nejnovější fotky z Flickru

Zkuste si, co víte o Bonanze a dejte nám zároveň zpětnou vazbu na naše činnosti.
  

csnlenfrdeplruuk