Blog

Drž se na uzdě

Tábor pro děti z pěstounské péče

Na začátku prázdnin proběhl dvanáctidenní tábor pro děti z pěstounské péče. Táboru se zúčastnilo celkem 10 dětí ze svitavského okresu. Během tábora děti měly možnost se denně učit základním činnostem, které patří k péči o koně a zároveň si mohly vyzkoušet i cvičení na koních a základní jízdu s vodičem. Kromě koní jsme s dětmi hráli mnoho zábavných i naučných her a jezdili jsme i na výlety. Dvakrát jsme kvůli vedrům vyrazili k přírodním vodním nádržím - na Rosničku ve Svitavách a na přírodní koupaliště v Březině. Podívali jsme se také na unikátní výstavu Hry a klamy v Centru Bohuslava Martinů v Poličce. Více o táboře určitě řeknou fotky v naší fotogalerii

 

 

 

Výběr některých zpětných vazeb dětí z tábora:

"Ráda jsem poznala nový vedoucí (Ráďa a Silva) a nový kámoše..."

"Líbilo se mě tu, protože jsme jezdili na výlety, hráli jsme hry, jezdili na koních. Jsem ráda, že jsou všichni v partě muck. A mám všechny moc ráda a mám ráda srandu, kterou jsme zažili. Moc se mě tu líbilo. Muck."

"...no prostě jsem ráda, že sem mohla přijet a určitě přijedu příští rok..."

"Líbilo se mi, že sem tu potkal nový kámoše."

"Muck, moc se mi to tu líbilo a líbilo se mi tu koníci, výlety, vše možné."

"Líbilo se mi, že jsme jezdili na koních a hráli jsme hry."

"Líbilo se mi úplně všechno a jsem rád, že jsem se vám svěřil s fobií pavouků. Viděl jsem, že i když jsme zlobili, tak jste nám nenadávali, ale už zítra jedem domů, tak vám chci všem poděkovat za všechno. Díky."

"...holky v prvních dnech ukazovaly, že nemají v plánu si mě k sobě vzít, ale konec je překvapivý a naopak jsem ráda, že jsem jela a tábor jsem si luxusně užila. Na to, že jsem si myslela, že ta práce bude to nejhorší, naopak to byla sranda, a to jak hnůj, tak seno a všechno. Prostě hlavně díky vedoucím se mi tady líbilo. Muck."

csnlenfrdeplruuk