Jezdecký klub

Kromě sociálních služeb se věnujeme i jezdeckému sportu - jsme členem České jezdecké federace. Náš jezdecký klub je určen pro začínající jezdce, kteří chtějí získat základní dovednosti práce s koněm.

Termíny jezdeckého klubu

Setkáváme se každou středu a pátek od 15:00 do 19:00. Aktivity jezdeckého klubu probíhají nezávisle na běhu nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Prevence s Bonanzou.

Kontakt

 

Vendolí 18, 569 14 Vendolí

 

 

+420 608 218 847 (Mgr. Lenka Buchtová)
Členství v jezdeckém klubu
  • Základní jezdecký výcvik
  • Drezura a parkur
  • Účast na soutěžích a závodech
  • Příprava na ZZVJ
  • Členství v ČJF
  • Kurz přirozené komunikace
500,- Kč /měsíc
hobby.png
Každoročně pořádáme závody v parkurovém skákání (překážky 60 - 100 cm) a v drezuře (drezurní úlohy Z1 a Z2) s názvem "Hobby soutěže s Bonanzou". Závody se konají vždy v létě na louce u letiště ve Vendolí (ve spolupráci s místním zemědělským družstvem). Přihlašování startujících dvojic probíhá prostřednictvím elektronické přihlášky, ale je možné zaregistrovat se i přímo na místě. Pro více informací o jednotlivých ročnících sledujte aktuality níže.

Vážení příznivci jezdeckého sportu, přijměte pozvání na Hobby soutěže, které se uskuteční 14. 8. 2016 od 9:00 h. na louce u letiště ve Vendolí. Letošní ročník sebou

...

V sobotu 15. srpna 2015 se na louce u letiště ve Vendolí konal jubilejní 10. ročník Hobby soutěží s Bonanzou.

Jako již tradičně

...

Dnešním dnem spouštíme přihlašování na X. ročník Hobby soutěží s Bonanzou, který se koná 15. sprna 2015 od 10:00 na louce u letiště ve Vendolí.

csnlenfrdeplruuk